Archiwum miesiąca marzec 2020

Rekrutacja ciąg dalszy

Terminy rekrutacji nie zmieniają się. Istnieje możliwość przesyłania wypełnionych dokumentów w formie skanów lub fotografii dokumentów. Po ustaniu zagrożenia nastąpi uzupełnienie dokumentów w postaci papierowej. Pliki do pobrania:


!!! UWAGA !!!

W dniach 12.03.2020 – 25.03.2020 zajęcia zawieszone Taka jest decyzja Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa !!!


Dzień Kobiet

Dnia 9 marca w naszej szkole chłopaki z klas starszych pod przewodnictwem p. Adama Krzewskiego zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie i muzyczne. Nie zabrakło dowcipów o kobietach oraz pokazu mody. Dziewczynki od kolegów dostały miły podarunek, a wszystkie panie pracujące w placówce otrzymały pachnące wiosną kwiaty.


REKRUTACJA

O G Ł O S Z E N I E – rekrutacja Dyrektor Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce informuje, że od dnia 09.03.2020 r. do 31.03.2020 r. wydawane i po wypełnieniu przyjmowane są „Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola prowadzonego przez gminę Parczew“ od dnia 01.04.2020 r. do 30.04.2020 r.  wydawane i po wypełnieniu przyjmowane […]


Pogadanka na temat ochrony przed koronawirusem

W dniu 03.03.2020 gościliśmy w placówce p. Justynę Dominik – pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Parczewie, która wygłosiła pogadankę dla uczniów i pracowników na temat zasad ochrony i profilaktyki przed koronowirusem. W ramach zapobiegania chorobom przeprowadzono z dziećmi pogadanki na temat higieny osobistej oraz szkolenie, jak należy myć ręce.


XLIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 03.03.2020 r. w Urzędzie Miejskim w Parczewie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Miło nam, gdyż w kat. klas IV-VI miejsce II wywalczyła uczennica klasy IV JULIA OLEKSIUK. Gratulujemy i życzymy szczęścia 20.03.2020 w kolejnym etapie konkursu.


Informacje związane z bezpieczeństwem w sprawie koronawirusa

SZANOWNI PAŃSTWO Działając w oparciu o REKOMENDACJE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z zakresie profilaktyki zdrowotnej prosimy o: Przypominaniu dzieciom zasad przestrzegania podstawowych zasad higieny; Nie przysyłanie przeziębionych i chorych dzieci do placówki. W związku z pojawiającymi się informacjami na temat koronawirusa Główny Inspektorat Sanitarny przesłał zalecenia dotyczące sposobu środków bezpieczeństwa w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia […]


Biegi Tropem Wilczym

Dnia 1 marca po raz szósty w Parczewie odbyły się Biegi Tropem Wilczym. Nie zabrakło też tam reprezentantów z naszej szkoły. Wszyscy bieg ukończyli, za co otrzymali pamiątkowe medale.