Archiwum miesiąca luty 2016

Ferie zimowe

15 lutego zaczynają się ferie zimowe, jakże upragniony odpoczynek od obowiązków szkolnych. Miejmy nadzieję, że wróci zima i chociaż trochę uczniowie skorzystają z jej uroków. Póki co, życzę wszystkim miłego odpoczynku!


Poczta Walentynkowa

Z uwagi na to, że już w niedzielę 14 lutego będą Walentynki, a od poniedziałku 15 lutego zaczynają się ferie zimowe, już w piątek 12 lutego w naszej placówce Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Do skrzynki można było wrzucać miłą korespondencję, która później była rozdawana adresatom. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment. Poczta cieszyła […]


Zawody w Kocudzy

Dnia 02 lutego 2016 w Kocudzy koło Biłgoraja odbyły się wojewódzkie zmagania w tenisie stołowym drużynowym. Drużyny Maciej Klajda i Bartłomiej Matejuk oraz Karolina Hordejuk i Aleksandra Borychowska reprezentowały naszą szkołę oraz nasz powiat. Drużyna chłopaków zajęła V miejsce, a drużyna dziewcząt VII miejsce.   Cieszymy się razem z nimi i życzymy dalszych sukcesów!  


Zawody sportowe w siatkówkę

Dnia 01.02.2016 w Szkole Podstawowej w Dawidach odbyły się zawody sportowe w siatkówkę. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce.   Gratulujemy!


Zaproszenie na bieg

zaproszenie na bieg-1