Archiwum dnia 3 marca 2020

Pogadanka na temat ochrony przed koronawirusem

W dniu 03.03.2020 gościliśmy w placówce p. Justynę Dominik – pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Parczewie, która wygłosiła pogadankę dla uczniów i pracowników na temat zasad ochrony i profilaktyki przed koronowirusem. W ramach zapobiegania chorobom przeprowadzono z dziećmi pogadanki na temat higieny osobistej oraz szkolenie, jak należy myć ręce.


XLIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 03.03.2020 r. w Urzędzie Miejskim w Parczewie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Miło nam, gdyż w kat. klas IV-VI miejsce II wywalczyła uczennica klasy IV JULIA OLEKSIUK. Gratulujemy i życzymy szczęścia 20.03.2020 w kolejnym etapie konkursu.


Informacje związane z bezpieczeństwem w sprawie koronawirusa

SZANOWNI PAŃSTWO Działając w oparciu o REKOMENDACJE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z zakresie profilaktyki zdrowotnej prosimy o: Przypominaniu dzieciom zasad przestrzegania podstawowych zasad higieny; Nie przysyłanie przeziębionych i chorych dzieci do placówki. W związku z pojawiającymi się informacjami na temat koronawirusa Główny Inspektorat Sanitarny przesłał zalecenia dotyczące sposobu środków bezpieczeństwa w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia […]