Archiwum miesiąca marzec 2019

Młodzież zapobiega pożarom – etap powiatowy

W dniu 19.03.2019r. w Powiatowej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach udział wzięły dwie osoby z naszej placówki – Zuzanna Kalińska z kl. VI i Jakub Sokołowski z kl. VIII. Po eliminacjach pisemnych oraz dogrywce ustnej II miejsce zajęła Zuzanna Kalińska. Gratulujemy!


Dzień Kobiet

8 MARCA to wyjątkowy i radosny dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i tych małych. Tego dnia w naszej placówce wszyscy chłopcy składali życzenia koleżankom i paniom. Nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków, kwiatów i wielu miłych życzeń.


Młodzież Zapobiega Pożarom

7 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Parczewie odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  Z naszej placówki udział wzięło 3 uczniów w dwóch grupach wiekowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się Zuzanna Kalińska i Jakub Sokołowski Gratulujemy!


Rekrutacja

OGŁOSZENIE Dyrektor Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce informuje, że od dnia 04.03.2019 r. do 29.03.2019 r. wydawane i po wypełnieniu przyjmowane są “Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola prowadzonego przez Gminę Parczew” oraz “Zgłoszenia dziecka do klasy I i “Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I” na rok szkolny 2019/2020 od dnia 01.04.2019 r. do […]


I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych w Jabłoniu

28 lutego 2019 roku, uczniowie naszej placówki wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Języków Obcych, który odbył się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu. W językowych zmaganiach wzięło udział 97 uczniów z wielu miejscowości. Rywalizacja odbywała się w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Uczniowie naszej szkoły rozwiązywali zadania z języka angielskiego oraz […]