Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

13 czerwca 2016 |

 

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, wtedy to możemy okazać rodzicom jak bardzo mocno ich kochamy.
Przedszkolaki z grupy 3-4–latków  jak co roku postanowiły w szczególny sposób uczcić święto rodziców. Z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na zaproszonych gości. 10 czerwca zaprezentowały  rodzicom część artystyczną pt. „Kwiaty dla mamy i taty”.

Mali artyści pełni zaangażowania recytowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie, wyrażając w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi oklaskami dziękowali przedszkolakom za udany występ. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły wykonane z pomocą pań upominki. Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych przedszkolaków. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Opracowała R. Kamińska

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA