Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

02 września 2013 |

2 września 2013 r. po dwu miesiącach wakacji wróciliśmy do szkoły. Skończyło się dla nas leniuchowanie a rozpoczął czas wytężonej pracy.

Ks. Norbert Teratycki odprawił mszę św. w intencji uczniów, nauczycieli i wychowawców. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie pani dyrektor powitała wszystkich zebranych, dzieci, nauczycieli oraz rodziców.

W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole rozpoczęło 64 uczniów, 21 osób w „0” oraz 22 osoby w przedszkolu. W klasie I naukę rozpoczęło 12 uczniów a ich wychowawczynią jest p. Zofia Wac – Klajda.

 

Kochani Uczniowie!

Wracacie do szkoły wypoczęci, pełni wielu wspaniałych wspomnień. U progu kolejnego roku stajecie z nowymi siłami, marzeniami i oczekiwaniami, z nadziejami na realizację nowych zadań i ambitnych wyzwań, jakie stawia przed Wami ciągle zmieniająca się rzeczywistość. Życzymy Wam, aby ten rok był czasem samych pozytywnych wrażeń. Niech Wasze spotkanie z nauką oraz z nowymi ludźmi zaowocuje indywidualnym rozwojem i realizacją marzeń.

Wierzymy, że będzie to rok obfitujący w nowe doświadczenia, które niosą z sobą ogrom życiowej wiedzy. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzymy, że stać Was na wiele !

„Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.”

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz wszyscy pracownicy placówki