Publiczne Przedszkole nr 2im. Janusza Korczakaw Parczewie

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

13 lutego 2024

„Dzień Babci i Dziadka” to szczególne dni, kiedy wnuki okazują im swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Każde dziecko w tych dniach jest dumne ze swoich dziadków i chce im to jak najcudowniej okazać. „Dzień Babci i Dziadka” w przedszkolu to najlepszy sposób, aby wnuki mogły docenić swoich dziadków i pochwalić się nimi przed innymi dziećmi. W naszym przedszkolu uroczyści tej okazji odbywały się przez cały tydzień codziennie w jeden z grup. Z tej okazji przygotowane zostały występy artystyczne tj. przedstawienia w formie muzyczno-słownych wystąpień oraz jasełka, na które zaproszeni zostali kochani dziadkowie. Były wiersze, scenki odgrywane przez dzieci, przeplatane wzruszającym śpiewem i tańcami. Na zakończenie dziadkowie obdarowani zostali własnoręcznie wykonanymi prezentami i laurkami z życzeniami. Upominki sprawiły ogromną radość, a chwila ich wręczenia dostarczyła niezapomnianych wzruszeń zarówno babciom, dziadkom jak i dzieciom.

Oto kilka zdjęć z występów naszych przedszkolaków dla dziadków.