Publiczne Przedszkole nr 2im. Janusza Korczakaw Parczewie

Pasowanie na Przedszkolaka 2021

2 stycznia 2022

W dniu 24 listopada 2021 r. odbyło się w naszym przedszkolu „Pasowanie na przedszkolaka” dzieci z oddz. I i II. Było to pierwsze i bardzo ważne wydarzenie w ich życiu przedszkolnym, które przebiegło pod bacznym okiem nauczycielek p. Anny Grzeszczak, p. Marzeny Dąbrowskiej i p. Agaty Bartnickiej. Podczas uroczystość dzieci prezentowały piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się uczęszczając do naszej placówki od września. Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor Agnieszka Trojanowska przyjmując oficjalnie w poczet przedszkolaków liczne grono wychowanków, które w bieżącym roku szkolnym rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Serdecznie witamy „Żabki” i „Sówki” w naszym przedszkolnym gronie:)