Zaproszenie na II Turniej Tenisa Stołowego w ramach Grand Prix Parczewa w dniu Niedziela 11 Stycznia 2026 Godzina 11:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w II Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026  W kategoriach open kobiet i mężczyzn. Impreza odbędzie się w dniu 11 Stycznia w Niedzielę 2026 od Godziny 11:00 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Parczewie przy UL. Spółdzielczej. Zgłoszenia do zawodów bezpośrednio przed imprezą do godz. 11:00. Cały Cykl imprezy składa się z 4 indywidualnych Turniejów Kobiet i Mężczyzn w Tenisie Stołowym, które są punktowane i wliczane do ogólnej klasyfikacji Grand Prix. Przy ustalaniu klasyfikacji końcowej całego cyklu Grand Prix wliczone zostaną 3 najlepsze wyniki, uzyskane przez każdego uczestnika. Za zajęcie miejsc I-IV w całym cyklu kobiet i mężczyzn organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz trofea sportowe, które zostaną wręczone na zakończenie rozgrywek na uroczystej gali. Dodatkowo za każdy turniej najlepsi uczestnicy nagrodzeni zostaną pamiątkowymi statuetkami lub pucharami za miejsca I-IV. Plan kolejnych turniejów przewidziany jest na 25 stycznia 2026 i 15 Lutego 2026. Podsumowanie końcowe imprezy w marcu 2026. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie.

Relacja z I Turnieju Futsalu w Parczewskim Cyklu o Puchar Burmistrza Parczewa 20 Grudnia 2025

                                   Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, MKS Victoria zorganizowali w dniu 20 Grudnia 2025 w Hali Zespołu Szkół   przy Ul.  Wojska Polskiego 1 Pierwszy Futsalowy Turniej Zespołów 5-osobowych na Hali o Puchar Burmistrza Parczewa. Informujemy, że  cały Cykl składa się z trzech drużynowych turniejów rozgrywanych w miesiącach Grudzień 2025 oraz Styczeń i Luty 2026. Wszystkie turnieje są punktowane i wliczane od ogólnej klasyfikacji całej imprezy. W pierwszym turnieju wystartowało 6 zespołów w systemie każdy z każdym. Rozegrano 15 meczów w wymiarze czasowym 15 minut. Sędzią głównym w Turnieju był Pan Mateusz Sak, na co dzień arbiter lig piłkarskich Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Okręg Biała Podlaska. Czytaj więcej „Relacja z I Turnieju Futsalu w Parczewskim Cyklu o Puchar Burmistrza Parczewa 20 Grudnia 2025”

Relacja z I Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w dniu  14 Grudnia 2025 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Parczewie pryz Ul. Spółdzielczej 7  I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w ramach Grand Prix  Parczewa. Impreza  organizowana jest cyklicznie każdego roku od wielu lat. W skład każdej  edycji wchodzą  4 indywidualne turnieje w kategorii open kobiet  i mężczyzn. W tym roku pierwszy turniej, zgromadził na starcie rekordową liczbę uczestników z regionu Lubelszczyzny oraz innych większych miast. Organizatorzy rozlosowali uczestników do 2 kategorii  w systemie do dwóch porażek. W kategorii open kobiet bezapelacyjnie zwyciężyła zawodniczka z Chełma Pani Agnieszka Koc. Vice mistrzostwo przypadło Pani Ewie Bocian z Lublina, trzecie wysokie miejsce zajęła Pani Sylwia Kaliszuk z Zahajek k/Międzyrzeca Podl. w Pucharowej stawce znalazła się również Pani Patrycja Kołtun z Niedrzwicy Dużej k/Kraśnika. Wszystkie Panie otrzymały pamiątkowe Puchary. Czytaj więcej „Relacja z I Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026”

Relacja z Otwartego Turnieju Siatkówki Mikołajki 2025

                                                                Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem Otwartego Turnieju Siatkówki „ Mikołajki 2025”. Impreza  odbyła się w  Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 i w Hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Parczewie w dniu 6 Grudnia 2025 roku. W turnieju wystartowało 12 zespołów podzielonych na 4 grupy eliminacyjne. W grupach drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Z każdej grupy do półfinałów awansowali mistrzowie grup.  Z grupy A i B rozgrywających swoje mecze w hali S.P Nr 3  awansowały zespoły  MKS Victorii Parczew I oraz  Lewy Lewym Uporczywie z Łukowa. Z Grupy C i D grającej  w Szkole Podstawowej Nr 1  awansowały  zespoły z Brzeźnicy Bychawskiej oraz Orientu Rokitno. Czytaj więcej „Relacja z Otwartego Turnieju Siatkówki Mikołajki 2025”

Zapraszamy Do Korzystania z Nowej Sali Bilardowej na MOSIRZE

OTWARCIE SALI BILARDOWEJ NA MOSIRZE
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie z przyjemnością informuje, że od dziś dostępna jest nowa sala bilardowa pod sceną z wyremontowanym stołem do bilarda!
To świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu, spotkania ze znajomymi i odrobinę sportowej rywalizacji.
Bilard dostępny jest w godzinach otwarcia ośrodka.
📌 Rezerwacje godzin przyjmowane są w biurze MOSiR. Nr tel. 83 3551251 w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku w soboty i niedzielę bezpośrednio u dyżurnego pracownika w godz: 13:00- 20:30
Zapraszamy wszystkich pasjonatów bilarda — zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Wpadnij, zagraj i przekonaj się, jak prezentuje się nasz odnowiony stół!
Do zobaczenia na MOSiR!

Zaproszenie Na Futsalowy Cykl 3 Turniejów w Piłce Halowej w Sezonie 2025/2026 Pierwszy Turniej Sobota 20 Grudnia 2025 Godz. 11:00

Zaproszenie na Futsalowy Cykl 3 Turniejów w Piłce 5-osobowej na Hali

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie, MKS Victoria, Burmistrz Parczewa i Starosta Parczewski   serdecznie zapraszają  młodzież oraz osoby dorosłe, zespoły zakładowe, osiedlowe, klubowe do udziału w Parczewskim Futsalowym Cyklu 3 Turniejów w piłce 5-osobowej na Hali. Cały cykl składa się z 3 turniejów które będą punktowane i wliczone  do ogólnej klasyfikacji startujących drużyn. Pierwszy turniej zaplanowany jest  w Sobotę 20 Grudnia 2025 od godziny 11:00  w Hali Zespołu Szkół w Parczewie przy ul. Wojska Polskiego 1.Kolejne 2 turnieje zostaną rozegrane w miesiącu styczniu i lutym  2026. Zgłoszenia do każdego turnieju prosimy kierować telefonicznie pod nr 83 3551251 biuro MOSiR  lub bezpośrednio przed zawodami  na hali u organizatora rozgrywek do Godziny 11:00. Wpisowe do każdego turnieju wynosi 100 zł od zespołu. Prowadzona będzie również klasyfikacja indywidualna na najlepszego strzelca, bramkarza, zawodnika oraz MVP każdej drużyny. Dla wszystkich startujących zespołów oraz indywidualnie  przewidziane są trofea sportowe i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na uroczystej gali po zakończeniu całego cyklu rozgrywek. System rozgrywek każdy z każdym, czas uzależniony będzie od ilości startujących zespołów w poszczególnym turnieju. Organizator zapewnia sprzęt oraz sędziów do prowadzenia rozgrywek. Zapraszamy  do aktywnego udziału w nowej formule rozgrywek w Sezonie 2025/2026.

Komunikat w sprawie Turnieju Siatkówki Mikołajki 2025 w dniu 6 Grudnia 2025 Godz. 9:00

    MOSIR w Parczewie  informuje,że w dniu 1 grudnia przeprowadził losowanie i podział na grupy w planowanym turnieju w dniu 6 Grudnia 2025. Poniżej zamieszczamy szczegóły:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Podział na Grupy i System Gier

Otwartego Turnieju Siatkówki „Mikołajki 2025” w dniu 6 Grudnia 2025 w Parczewie

Podział na Grupy:

Hala Szkoły Podstawowej Nr 3 w Parczewie UL. Spółdzielcza 7

GRUPA A

A1- Victoria  II

A2 – Victoria I

A3-  KS Ornatowice

GRUPA B

B1 Prawie Forma

B2 LEWY LEWY  Łuków

B3 Volley Team

Hala Szkoły Podstawowej Nr 1 Parczew Ul. 11 Listopada 90

GRUPA C

C1 – Brzeźnica Bychawska

C2 – Sosnowica

C3- Bohutyn

GRUPA D

D1- Orient Rokitno

D2- Rossosz

D3- Volleyball Team Świerszczów Czytaj więcej „Komunikat w sprawie Turnieju Siatkówki Mikołajki 2025 w dniu 6 Grudnia 2025 Godz. 9:00”

Zaproszenie na I Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026 Hala SP Nr 3 Parczew Ul. Spółdzielcza Niedziela 14 Grudnia Godz.11:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w I Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026  W kategoriach open kobiet i mężczyzn. Impreza odbędzie się w dniu 14 Grudnia w Niedzielę 2025 od Godziny 11:00 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Parczewie przy UL. Spółdzielczej. Zgłoszenia do zawodów bezpośrednio przed imprezą do godz. 11:00. Cały Cykl imprezy składa się z 4 indywidualnych Turniejów Kobiet i Mężczyzn w Tenisie Stołowym, które są punktowane i wliczane do ogólnej klasyfikacji Grand Prix. Czytaj więcej „Zaproszenie na I Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2025/2026 Hala SP Nr 3 Parczew Ul. Spółdzielcza Niedziela 14 Grudnia Godz.11:00”

Zaproszenie na Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Sobota 6 Grudnia 2025 Godz.9:00 Hala SP. NR 1 Parczew ul. 11 Listopada

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe ze szkół, instytucji, zakładów pracy do udziału w Otwartym Mikołajkowym Turnieju  Siatkówki. Impreza odbędzie się w Sobotę 6 Grudnia 2025 od Godz. 9:00 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie Ul. 11-Listopada. Przy dużej ilości zgłoszonych zespołów planowane jest dodatkowo, rozgrywanie meczy na Hali Szkoły Podstawowej Nr 3 ul. Spółdzielcza i Zespołu Szkół przy UL Wojska Polskiego. Zgłoszenia do imprezy prosimy kierować do dnia 1 Grudnia Poniedziałek 2025 do Godz. 15:00 Tel. pod nr 83 3551251 biuro MOSiR dział sportowy lub meilowo mosir@parczew.com. Wpisowe do turnieju 100 zł od drużyny .Dla wszystkich startujących zespołów przewidziane pamiątkowe Puchary oraz indywidualnie dla najlepszego zawodnika MVP, najlepszego rozgrywającego, najlepszego atakującego trofea sportowe i upominki rzeczowe. Dodatkowo 3 najlepsze zespoły otrzymają w nagrodę Oficjalne Piłki Meczowe Mikasa do Siatkówki. Zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie i miłego spędzenia wolnego czasu z siatkówką.

Relacja z Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Parczewa z Okazji Dnia Niepodległości Polski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie i Gmina Parczew byli organizatorami Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Parczewa z okazji Dnia Niepodległości Polski. Impreza odbyła się w dniu 9 Listopada w Sali Sportowej parczewskiego MOSiRU przy AL. Jana Pawła II 1 . Imprezę w zastępstwie Burmistrza Parczewa otworzyła Pani Sekretarz Gminy Parczew Agnieszka Hawryluk. Organizatorzy na początku wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale i przedstawili harmonogram  rozegrania turnieju. Uczestnicy kategorii open zostali rozlosowani do drabinki turniejowej na 32 osoby systemem do 2 porażek. Kobiety zagrały system grupowym każda z każdą, w tej kategorii najlepiej zaprezentowała się Pani Ewa Bocian z Lublina która wygrała wszystkie  pojedynki. Wysokie drugie miejsce zajęła parczewianka Pani Ewelina Troć. Na podium znalazła się jeszcze Pani Zuzanna Sadura z Włodawy. Najlepsze  trzy zawodniczki otrzymały upominki rzeczowe ufundowane przez Gminę Parczew. Czytaj więcej „Relacja z Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Parczewa z Okazji Dnia Niepodległości Polski”