Aktualności

Zaproszenie na Otwarty Turniej Piłki Nożnej Zespołów 6-osobowych na Orliku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej  Zespołów-6 osobowych na Orliku. Impreza odbędzie się  w sobotę 7 Października 2023 od godz. 15:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Parczewie. Zgłoszenia do Turnieju prosimy kierować tel. 83 3551251 biuro MOSiR Dział Sportowy do dnia 6.10.2023 do godz. 15:00 lub bezpośrednio przed zawodami do godz. 15:00 na  miejscu imprezy. Obowiązują imienne listy dostarczone do organizatorów przed zawodami.  Zawodników obowiązują buty przewidziane do gry na sztucznej nawierzchni. Dla wszystkich drużyn pamiątkowe Puchary oraz indywidualnie nagrody dla najlepszego bramkarza oraz strzelca turnieju. Zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie i życzymy miłej zabawy.

Relacja z Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego MOSIR CUP 2023

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował w dniu sobota-niedziela 9 i10 września 2023 na kortach MOSiR w Parczewie Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego z Cyklu MOSiR CUP 2023.

W imprezie wystartowało 17 zawodników z regionu. Organizatorzy rozlosowali zawodników do 4 grup eliminacyjnych w których rozgrywano mecze każdy z każdym po jednym secie. Z każdej grupy do dalszych gier ćwierćfinałowych awansowało po 2 zawodników. W grupie A zwyciężył Tomasz Sawczuk z Berezy przed Markiem Olędzkim z Białej Podlaskiej. W Grupie B najlepiej zaprezentowali się Bartosz Bogusz z Radzynia Podl. i Damian Dąbrowski z Parczewa. Grupa C do dominacja Rafała Osipiuka z Wisznic oraz pochodzącego z Parczewa , a na stałe zamieszkującego w Tarnowie Pawła Mirończuka. W ostatniej Grupie D do ćwierćfinałów awansowali Jarosław Makaruk z Sulejówka k/ Warszawy i Marek Dokudowiec z Tyśmienicy. Następnie rozegrano ćwierćfinały  Kolejno w pierwszym ćierćfinale Damian Dąbrowski pokonał Tomasza Sawczuka 6:0 w drugiej parze Marek Olędzki wygrał z Bartkiem Boguszem 7:5, w trzeciej parze Rafał Osipiuk wygrał z Markiem Dokudowcem 6:3. W czwartej ostatniej parze Paweł Miorończuk ograł Jarosława Makaruka 6:4. O dalszych losach zawodników w turnieju zadecydowały 2 półfinały. W pierwszym Damian Dąbrowski uległ Pawłowi Mirończukowi 4:6 4:6 w drugim półfinale Marek Olędzki przegrał w 2 setach 5:7, 0:6 z Rafałem Osipiukiem. W meczu o 3 miejsce Marek Olędzki z Białej Podlaskiej wygrał w 2 setach 6:0,6:2 z Damianem Dąbrowskim z Parczewa. W wielkim finale imprezy Rafał Osipiuk z Wisznic wygrał z Pawłem Mirończukiem z Tarnowa 6:4, 7:5. najlepszych 4 zawodników Turnieju MOSiR CUP 2023 otrzymało pamiątkowe Puchary oraz upominki rzeczowe ufundowane przez organizatorów, Parczewski MOSiR. Czytaj więcej „Relacja z Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego MOSIR CUP 2023”

Zaproszenie Na Turniej Tenisa Ziemnego MOSIR CUP 2023 w dniu 9 Września 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zaprasza do udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego MOSIR CUP 2023. Impreza odbędzie się w dniu 9 września w Sobotę od Godz. 9:00 na Kortach Mosir w Parczewie przy Al. Jana Pawła II 1 Stadion. Zgłoszenia do turnieju bezpośrednio przed zawodami do Godziny 9:00 w biurze zawodów lub telefonicznie  83 3551251. System przeprowadzenia zawodów będzie uzależniony od ilości uczestników, w grupach lub pucharowo. Dla najlepszych 4 zawodników organizatorzy przewidzieli pamiątkowe trofea i upominki rzeczowe. Wpisowe do turnieju 10 zł. od uczestnika. Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu z tenisem ziemnym.

Zaproszenie Do Udziału Zabawach i Konkurencjach Sprawnościowych w Ramach Dni Parczewa w dniu 30 Lipca

                             Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie serdecznie zaprasza mieszkańców Naszego Miasta i Gminy do aktywnego udziału w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, organizowanych w ramach rodzinnego festynu Dni Parczewa w dniu 30 Lipca 2023 na obiekcie MOSiRU przy Al. Jana Pawła II 1.  Początek zawodów od godz. 17:00. W programie konkurencje dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz rodzin. Dla wyróżnionych uczestników przewidziane upominki rzeczowe.

Program zawodów: Konkurencje dla dzieci i młodzieży godz. 17:00  rzuty lotkami do tarczy , rzuty kulami do obręczy, strzały piłką do małej bramki

Konkurencje dla dorosłych od godz. 17:30 : rzuty podkowami do celu, przetaczanie opony na czas, podnoszenie ciężarka na czas

Konkurencje rodzinne dorosły+dziecko od godz. 18:00: Rodzinna gra w bule, rzuty kartoflami do  wiadra z wodą, tor sprawnościowy na czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Relacja z Wakacyjnego Turnieju Siatkówki Plażowej w Parczewie

W sobotnie przedpołudnie na obiekcie przy Al. Jana Pawła II w Parczewie odbył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. W imprezie wystartowało 7 zespołów, podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. W grupach drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Następnie rozegrano półfinały , mecz o trzecie miejsce i wielki finał. Z grupy A do półfinałów awansowali z pierwszego miejsca Grzegorz Izdebski i Paweł Fiutka reprezentujący PSP Straż z Parczewa. Z drugiego miejsca z tej grupy awansowali Tomasz Swić i Jakub Praczyk z Parczewa. W grupie B najlepiej zaprezentowała się para Jakub i Kacper Żelazowscy z Parczewa oraz Damian Bielecki i Oskar Chodorowski z Avii Swidnik. W pierwszym półfinale Izdebski i Fiutka pokonali parę Bielecki Chodorowski 2:0,  w drugim półfinale bracia Żelazowscy pokonali parę Swić- Praczyk również 2:0. W meczu o 3 miejsce w turnieju Bielecki-Chodorowski z Avii Swidnik pokonali 2:0 T. Swicia i J. Praczyka 2:0. Natomiast w wielkim finale imprezy po wyrównanym pojedynku w dwóch setach zwyciężyli Kacper i Jakub Żelazowscy z Parczewa z parą Grzegorz Izdebski i Paweł Fiutka z PSP Straż z Parczewa. Najlepsze 4 pary nagrodzone zostały pamiątkowymi statuetkami, dodatkowo mistrz i v-ce mistrz turnieju otrzymali koszulki siatkarskie, a trzeci zespół upominki rzeczowe, ufundowane przez MOSIR w Parczewie. Impreza odbyła się przy pięknej plażowej pogodzie na bardzo dobrze przygotowanych boiskach parczewskiego obiektu. Na kolejne zmagania w siatkówce plażowej zapraszamy pod koniec sierpnia na pożegnanie wakacji.

Zaproszenie na Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej w Parczewie Sobota 15 Lipca Godz.11:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zaprasza w dniu sobota 15 LIPCA 2023 od Godz. 11:00 do udziału w Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii OPEN. Impreza zostanie przeprowadzona na 2 boiskach przy Al. Jana Pawła II 1 na obiekcie MOSIRU.  Zapisy bezpośrednio przed zawodami lub tel. kontakt: 83 3551251. Organizatorzy przewidzieli dla  3 najlepszych par pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe. Zapraszamy chętnych do aktywnego udziału, a kibiców do wsparcia zawodników.

Relacja z zawodów na rowerach i hulajnogach na Torze Rowerowym Pumptracku w Parczewie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zorganizował na Torze Rowerowym Pumptracku zawody dla dzieci i młodzieży na rowerach i hulajnogach. Impreza została rozegrana w 6 kategoriach z podziałem na grupy wiekowe. Uczestnicy mieli do pokonania jedno lub dwa okrążenia toru na czas. Młodzi adepci tego sportu wykazali się sporymi umiejętnościami w pokonywaniu wyznaczonej trasy przejazdu. W kategorii klas 1-3 na rowerach najlepiej zaprezentował się zawodnik z Lublina Stanisław Swiderski ze Szkoły Podstawowej nr 58 z czasem 8,69. Najmłodszym uczestnikiem tej kategorii był 4 letni Filip Smoczyński z Parczewa 41,75. W kategorii klas 1-3 hulajnogi wygrała Oliwia Rosińska ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Parczewa z czasem 14,35. W kategorii klas 4-6 na hulajnogach zwyciężył Bartosz Jankowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Parczewie z czasem 20,13. W kategorii Open hulajnogi również najlepszy był Jankowski Bartosz z czasem 20,00. Vice mistrzostwo przypadło Mikołajowi Sobiesiakowi ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie z czasem 20,28, na podium stanął również Wojciech Kopiński ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Parczewie. Z czasem 20,41. W kategorii Open –Rowery wygrał Swiderski Stanisław ze Szkoły Podstawowej nr 58 w Lublinie z czasem 20,66 Vice mistrzostwo przypadło dla Pawła Musiatewicza z Parczewa. W ostatniej rozegranej kategorii Rodzina rodzic na rowerze + dziecko na hulajnodze wygrała rodzina Smoczyńskich z Parczewa Andrzej i Łukasz z czasem1.04,06. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, natomiast w każdej kategorii po 3 najlepszych uczestników oraz w kategorii Rodzina wręczono upominki rzeczowe. Była to doskonała promocja ruchu, zdrowia i sprawności na Parczewskim Torze Rowerowym w Parczewie. We wszystkich kategoriach wiekowych udział wzięło 36 uczestników, którzy byli głośno dopingowani przez rodziców i kolegów.

Zaproszenie na Zawody Rowerowe na Pumptracku 22 Czerwca 2023 Godz. 17:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie
organizuje w dniu 22 czerwca w czwartek godz.17:00 Zawody dla dzieci i młodzieży na rowerach i hulajnogach. Impreza odbędzie się Torze Rowerowym Pumptracku obok stadionu MOSiR przy AL. Jana Pawła II 1
Zawody przeprowadzone zostaną w kategoriach wiekowych z dostosowaniem  stopnia trudności oraz wieku uczestnika: szkoły podstawowe Klasy I-III  oddzielnie rowery i hulajnogi, klasy IV-VI rowery i hulajnogi, klasy VII-VIII rowery i hulajnogi oraz szkoły średnie rowery oraz rodzinnie w duecie rodzic+dziecko/rowerem. Kategoria dla rodzin open. Dla 3 najlepszych uczestników w każdej kategorii upominki rzeczowe, natomiast dla wszystkich startujących pamiątkowe medale. W kategorii Open Pamiątkowy Puchar. Startujących obowiązuje własny sprzęt, kaski rowerowe. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.

Z a p r a s z a m y indywidualnie oraz całe rodziny.