Wytęp naszych przedszkolaków na Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka na stadionie MOSiR

11 czerwca 2023 |

W dniu 04.06.2023 r. na terenie stadionu MOSiR w Parczewie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Scena w tym dniu oddana została we władanie dzieci i młodzieży, gdzie w koncercie „Dzieci- dzieciom” zaprezentowała się grupa III „Leśne Ludki” z naszego przedszkola pod kierunkiem nauczycielek pani Małgorzaty Mikitiuk i pani Edyty Lipińskiej. Przedszkolaki w pięknych strojach wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne śpiewając piosenki: „Przedszkole drugi dom”, „Songo”, „Zawsze niech będzie słońce” oraz wykonując układ taneczny „Budujemy mosty” i taniec walc włoski TI AMO- Umberto Tozzi. Wspaniały występ nagrodzony został gromkimi brawami przez publiczność. Po występie mali artyści otrzymali słodki poczęstunek i soczki.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. III „Leśne Ludki”