DZIEŃ DZIECKA

09 czerwca 2023 |

„Dzień Dziecka” zbiega się z początkiem lata i oczywiście jest zapowiedzią zbliżających się wakacji. Z tego także powodu radości nie ma końca. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni dla naszych przedszkolaków. Dzieci już wiedzą, że czeka na nie mnóstwo atrakcji z tej okazji. W bieżącym roku szkolnym wzorem lat ubiegłych przygotowana została super atrakcja – ”Kolorowe  Dmuchańce”, które sprawiają dzieciom mnóstwo radości. Dmuchańce dla maluchów kochających ruch i zabawę w towarzystwie swoich rówieśników to idealna zabawa. W ogrodzie przedszkolnym już od samego rana rozbrzmiewały głosy wesołych okrzyków, dzieci korzystających z dmuchanego placu zabaw i zjeżdżalni. Atrakcją były również piankowe i drewniane klocki o niecodziennych rozmiarach. Radości nie było końca, energia rozpierała wszystkich, przedszkolaki z zapałem korzystały z różnych zjeżdżalni, nie czując zmęczenia. Słoneczna pogoda pozwoliła na długą, przyjemną i beztroską zabawę. Był to wyjątkowy dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń, który został zorganizowany przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Serdeczne podziękowania i uśmiechy składają Dzieci, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz wszyscy pracownicy przedszkola:)

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. I „Krasnale”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. II „Skrzaty”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. III „Leśne Ludki”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. IV „Elfy”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. V „Smerfy”