Bal karnawałowy 2019

08 lutego 2019 |

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w czwartek 7 lutego. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i gwiazdami zachęcała do szampańskiej zabawy – najpierw najmłodszych przedszkolaków i grupę 5 i 6 latków, a po południu starszych uczniów klas I-VIII.
Przed południem w szkole zaroiło się od spidermenów, policjantów, czarownic, księżniczek i różnych innych stworków. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Charakteru wybranej postaci, dodawały malunki na buziach, które wykonywały zaproszone panie.
Po południu odbył się również bal uczniów klas I-VIII. Było mniej przebierańców, ale szczególnie młodszym uczniom nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe. Podczas dyskoteki uczniowie klas IV-VIII zatańczyli poloneza oraz belgijkę. Zrobili ogromne wrażenie na pozostałych uczniach. Wszyscy  uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował Pan Adam Krzewski.
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami i przygotowanymi przez pana Adama zabawami i konkursami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

opr. M. Olszewska

IMG_0277 IMG_0280 IMG_0282 IMG_0287 IMG_0288 IMG_0289