Rzuć palenie razem z Nami

02 czerwca 2015 |

2 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Parczewie odbył się Międzyszkolny Turniej “Rzuć palenie razem z Nami”.

Naszą placówkę reprezentowali uczniowie klasy VI: Dominika Bobruk, Michał Drożdż, Julia Izdebska i Julia Turek. Warunkiem uczestnictwa w turnieju było przygotowanie i zaprezentowanie piosenki lub wiersza antynikotynowego. Naszą drużynę reprezentowała Julia Turek i wykonała wiersz własnego autorstwa.

Konkurs składał się z kilku konkurencji: test wiedzy, rozszyfrowanie hasła, konkurencje sportowe: dmuchanie balonów i zawiązywanie ich, odbijanie balonami, obierania jabłka, skakanie na skakance.

Walka była zacięta. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Sp nr 2 w Parczewie, nasza drużyna zajęła II miejsce wraz z drużyn z SP nr 1 w Parczewie. Jako nagrody uczestnicy otrzymali sprzęty sportowe (piłki do siatkówki, rakietki do badmingtona i ping ponga).

 

 opr. Julia Turek kl. VI