Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2014 |

14 października 2014 r. w naszej placówce odbyła się w naszej szkole  – Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili nas: zastępca burmistrza Parczewa p. Michał Bożym, p. Helena Abramczuk i p. Teresa Szczepaniuk – emerytowane, wieloletnie nauczycielki naszej szkoły, a także nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi oraz rodzice.

Na początku pani dyrektor Iwona Rojewska podziękowała nauczycielom i pracownikom oświaty  za pracę dydaktyczno- wychowawczą, zaangażowanie, trud i poświęcenie. W podziękowaniu za pracę pani Dyrektor wręczyła  Nagrody Dyrektora. Później głos zabrał p. Michał Bożym, który złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta oraz wręczył Nagrody Burmistrza Parczewa p. Iwonie Rojewskiej i p. Katarzynie Krasuckiej.

Kolejnym punktem była prezentacja multimedialna „Kim byliśmy, kim będziemy …”, w której można było poznać naszych nauczycieli w czasach, kiedy to oni byli dziećmi, uczniami, studentami.

Następnie odbył się koncert życzeń, mający na celu wyrażenie wdzięczności i podziękowanie nauczycielom za trud pracy z dziećmi. Oprawę muzyczną koncertu przygotował p. Adam Krzewski oraz Jakub Matejuk i Bartłomiej Myka.

Potem wystąpiła Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Monika Włoszek, która  życzyła nauczycielom wszystkiego najlepszego w ich ciężkiej pracy  oraz wręczyła kwiaty na ręce pani dyrektor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA