Archiwum dnia 1 grudnia 2016

“Integracja – edukacja” wyjazd klasy III

„Integracja – edukacja!” Tak mianem określić można wyjazd, w którym 1.12. 2016 r wzięli udział uczniowie klasy III. Na początek tego wyjątkowego dnia dzieci uczestniczyły w spotkaniu z burmistrzem Parczewa                  p. Pawłem Kędrackim, które odbyło się w Urzędzie Miejskim. Pan burmistrz opowiedział o organizacji gminy i swojej pracy. Odpowiedział również na wszystkie zadane przez uczniów […]


Przedszkolaki w Fikolandzie

Dnia 1 grudnia dzieci z przedszkola oraz zerówki udały się na wycieczkę do Parczewa do Fikolandu. Przedszkolaki mogły korzystać ze wszystkich rzeczy, które się znajdują w sali zabaw.   Zadowolone, (niektórzy z nich byli tam pierwszy raz), ale i bardzo zmęczone wróciły do Przewłoki.  


Szachy

Dnia 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Gródku Szlacheckim 4 uczniów z naszej placówki wzięło udział w zawodach w szachy.   Reprezentowali nas: 1. Anna Aleksandrowicz – klasa V 2. Bartłomiej Matejuk – klasa V 3. Filip Nadratowski – klasa V 4. Kacper Kurowski – klasa VI   Nasza placówka zajęła VI miejsce. Gratulujemy!