UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA 2023′

26 czerwca 2023 |

Uroczyste zakończenie przedszkola odbyło się w bieżącym roku szkolnym w trzech grupach. W dniu 20 czerwca w oddz. III pod kierunkiem nauczycielek p. Edyt Lipińskiej i p. Małgorzaty Mikitiuk, w dniu 21 czerwca w oddz. IV pod kierunkiem nauczycielek p. Joanny Bartnickiej – Czerkawskiej, p. Eweliny Wawryszuk oraz p. Anny Nazaruk oraz w dniu 22 czerwca w oddz. V pod kierunkiem nauczycielek p. Renaty Iwaszko i p. Renaty Woźniak.

Wszystkie uroczystości miały doniosły charakter. W pięknie udekorowanych salach, rozpoczęte tańcem „Poloneza”, który w wykonaniu przedszkolaków wzbudzał zachwyt wśród licznie zebranych rodziców. Dzieci w słowach wierszy i piosenek dziękowały za trzy lata pobytu w naszym przedszkolu. Za opiekę, wiedzę, zabawę, wychowanie. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały również tańce nowoczesne i liczne piosenki. Swoją postawą, udowodniły, że są gotowe, by opuścić przedszkolne mury.

W atmosferze wzruszeń pożegnania nadszedł czas. Pani dyrektor na zakończenie każdej z tych uroczystości również pogratulowała i pożegnała przedszkolaki, a na pamiątkę uczęszczania do naszego przedszkola wręczyła każdemu dziecku dyplom i książkę. Uwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany w każdej grupie przez rodziców.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom, życzymy im wielu sukcesów i radości na kolejnym szczeblu edukacji.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. III „Leśne ludki”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. IV „Elfy”

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. V „Smerfy”