Dzień Dziecka 2021

05 czerwca 2021 |

Dzień Dziecka to święto wyczekiwane przez wszystkie maluchy! To właśnie wtedy otrzymują one najrozmaitsze prezenty i życzenia. Rodzice i opiekunowie starają się w różny sposób uatrakcyjnić swoim dzieciom ten dzień, tak było również w naszym przedszkolu!

Dzięki dobrej współpracy pani dyrektor Marzanny Panasiuk z Radą Rodziców, udało się zapewnić dzieciom niezapomniane chwile z okazji ich święta. W dniu 1 czerwca nasz plac zabaw stał się najprzyjemniejszym miejscem dla wszystkich przedszkolaków. Niezapomnianą atrakcją był dmuchany plac zabaw! Został on przygotowany w naszym pięknym ogrodzie przedszkolnym.

Dmuchane zjeżdżalnie, nietypowe przybory do wspólnej zabawy, malowanie twarzy oraz kolorowe tatuaże stanowiły niezapomnianą przyjemność. Wszechobecne bańki mydlane unoszące się w powietrzu, okrzyki radości, wspólne rozmowy i uśmiech na buziach przedszkolaków gościł przez cały czas. Wspólnym zabawom i radości pod bacznym okiem pani dyrektor oraz wszystkich nauczycielek, nie było końca.. Zapraszamy na fotorelację.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia wszystkich dzieci z naszego przedszkola.