Uroczyste pożegnanie z przedszkolem oddz. IV i V

23 czerwca 2019 |

abs„Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas.” Takimi słowami rozpoczęła się jakże ważna uroczystość dla przedszkolaków z oddz. V „Smerfy” pod kierunkiem pań Joanny Bartnickiej-Czerkawskiej i Krystyny Bloch w dniu 13 czerwca oraz z oddz. IV „Elfy” pod kierunkiem pań Eweliny Wawryszuk i Renaty Woźniak w dniu 18 czerwca 2019 r.

Z okazji zakończenia przedszkola w uroczyście udekorowanej sali, pod czujnym okiem nauczycielek przedszkolaki przygotowywały prezentację swoich umiejętności – a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami oraz pracownikami cześć artystyczną, wypełnioną słowami wierszy i piosenek o tym, co przez te trzy lata robiły, czego się nauczyły. Słowa wdzięczności, uznania i podziękowań kierowane były do obecnej na uroczystościach pani dyrektor Marzanny Panasiuk do nauczycielek oraz wszystkich pracowników naszego przedszkola. Nie zabrakło pierwszego w życiu „Poloneza”, w którym przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Na zakończenie uroczystości każdy mały absolwent otrzymał z rąk pani dyrektor pamiątkowy dyplom, książkę oraz „kuferek obfitości”. Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. Rodzice dzieci w obydwu grupach przygotowali słodki poczęstunek oraz tort. Uroczystości pożegnania przebiegły w atmosferze pełnej wzruszeń. Dzieci czuły radość, a jednocześnie żal, że tak szybko minął czas pobytu w naszym przedszkolu „Pod Krasnalem”.

Kolejni absolwenci nas opuszczają, by rozpocząć po wakacjach kolejny etap edukacji w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Grupa V „Smerfy”

Grupa IV „Elfy”