Konkurs plastyczno – techniczny rozstrzygnięty

09 maja 2024 |

W dniach od 19.04 do 29.04.2024 r. ogłoszony został wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczno – techniczny pt „ZABAWKA SENSORYCZNA”, którego koordynatorkami były nauczycielki pani Małgorzata Klej i pani Anna Nazaruk. Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców w celu rozwijania kreatywności, twórczości i wyobraźni dziecka, ćwiczenia zręczności i logicznego myślenia, rozwijania zdolności manualnych oraz wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem. Głównym zadaniem było wykonanie zabawki sensorycznej z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. W konkursie wzięło udział 27 dzieci z pięciu oddziałów naszego przedszkola wraz z rodzicami. Wszystkie prace spełniły wymagane kryteria i wykonane zostały w sposób bardzo staranny i pomysłowy. Wystawa prac znajduje się w holu głównym naszego przedszkola i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie wykonane prace pozostaną na rzecz przedszkola w celu ich wykorzystania do zabawy i nauki.

W dniu 6 maja 2024 r. powołano komisję konkursową, która spośród wszystkich wspaniałych prac wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce:

Maria 5 lat gr. IV i Nikodem lat 3 gr. I Leszczuk (rodzeństwo)

Maurycy Goździk lat 5 gr. V

II miejsce

Dawid Adamczyk 4 lata gr. II

Natalia Szajda 5 lat gr. V

III miejsce

Krzysiak Dominika 3 lata gr. I

Krzysiak Martyna 5 lat gr. V

Aleksandra Kowaluk 5 lat gr. IV

oraz wyróżniania dla:

Amelia Markowska 3 lata gr. I

Mikołaj Chudek 4 lata gr. II

Antonina Kozłowska 4 lata gr III

Maja Sobich 4 lata gr. III

Urszula Szaniawska 5 lat gr. IV

Nikodem Melnik 5 lat gr. V

Jakub Matczuk 5 lat gr. V

Igor Suchorab 5 lat gr. V

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia z rozdania dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu!