„Dzień Dziecka” w naszym przedszkolu

07 czerwca 2022 |

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych i wyczekiwanych dni w roku dla naszych przedszkolaków. Z tej okazji przygotowana została super niespodzianka, którą były ”Kolorowe  Dmuchańce ‘’. W tym roku odbył sie on w naszym przedszkolu  6 czerwca. W tym dniu dopisało nam wspaniale, cieplutkie słońce. W ogrodzie przedszkolnym już od samego rana rozbrzmiewała wesoła zabawa na dmuchanych placach zabaw i zjeżdżalniach. Atrakcją były również „wielkie” piankowe klocki, bańki mydlane oraz Dart dmuchany. Uśmiech rozświetlał twarze dzieci,  atrakcji było mnóstwo, zabawa była wyśmienita. Był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń. A przecież radość dziecka ma wartość nieocenioną, wspiera ona jego rozwój sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Ten wyjątkowy dzień został zorganizowany przez Radę Rodziców naszego przedszkola, za co serdeczne podziękowania i uśmiechy składają Dzieci, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy przedszkola:)

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z grupy I „Krasnale”, zabawy dzieci na placu przedszkolnym, na kolorowych dmuchańcach.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z grupy II „Skrzaty”, zabawy dzieci na placu przedszkolnym, na kolorowych dmuchańcach.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z grupy III „Leśne ludki”, zabawy dzieci na placu przedszkolnym, na kolorowych dmuchańcach.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z grupy IV „Elfy”, zabawy dzieci na placu przedszkolnym, na kolorowych dmuchańcach.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z grupy V „Smerfy”, zabawy dzieci na placu przedszkolnym, na kolorowych dmuchańcach.