Występ z okazji „Dnia Dziecka” na Stadionie MOSiR w Parczewie

02 czerwca 2022 |

Dnia 29 maja, dzieci z grupy III pod  kierunkiem  p. Joanny Bartnickiej-Czerkawskiej oraz p. Eweliny Wawryszuk wzięły udział w występach z okazji Dnia Dziecka na Stadionie MOSiR w Parczewie. Uroczystość została zorganizowana pod patronatem Burmistrza Parczewa, a hasłem przewodnim było: „Młodość bez Uzależnień”. W programie były także, pokazy służb mundurowych, znakowanie rowerów, występy artystyczne „Dzieci – dzieciom”, konkursy, gry, zabawy, animacje i wiele innych ciekawych atrakcji.  Nasze przedszkolaki godnie zaprezentowały nasze przedszkole w lokalnej społeczności. W pięknych strojach zaśpiewały piosenkę: „Moja rodzina” , a także zachwyciły publiczność  tańcem nowoczesnym: „Kraina Lodu”, oraz tańcem  do utworu Elton John & Dua Lipa – Cold Heart. Występ naszych przedszkolaków sprawił radość obecnej publiczności za co dzieci otrzymały gromkie brawa. Po występie wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek. Było to spotkanie pełne wrażeń i radości.

Na wszystkich zdjęciach poniżej znajdują się dzieci z grupy III „Leśne ludki”, które występują na scenie w białych koszulkach i czerwonych spódniczkach i spodniach, tańczą w grupie.