MIKOŁAJKI 2021′

07 grudnia 2021 |

W poniedziałkowy poranek 6 grudnia 2021r. nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość. Już z daleka słychać było odgłos jego dzwonków i wesoły śmiech. Mikołaj najpierw zapukał w okna każdej sali, witając wszystkie dzieci. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na Jego przyjście, każda grupa zadbała o specjalny wystrój swojej sali tego dnia, niektórzy założyli czerwone ubrania i mikołajowe czapki. Ze względu na obostrzenia sanitarne Mikołaj nie mógł osobiście wręczyć dzieciom prezentów, ale odwiedził wszystkie sale i zostawił w nich worki pełne prezentów. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania Mikołaja i chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Przedszkolaki również przygotowały prezenty dla świątecznego gościa, każda grupa zaśpiewała specjalną piosenkę, niektórzy przygotowali dla Niego laurki i portrety.
Kochany Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny i piękne prezenty. Do zobaczenia na balu karnawałowym.

W GALERII PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ ZDJĘCIA DZIECI ZE WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH W NASZYM PRZEDSZKOLU:)