Występ „Leśnych Ludków” z okazji Dnia Dziecka

21 czerwca 2021 |

20 czerwca dzieci z grupy III pod  kierunkiem  p. Joanny Tracz – Siwek i p. Krystyny Bloch wzięły udział w występach z okazji Dnia Dziecka na Placu Wolności w Parczewie. Uroczystość została zorganizowana przez Parczewski Dom Kultury pod hasłem „Młodość bez uzależnień”. W programie były także, pokazy służb mundurowych, występy artystyczne „Dzieci – dzieciom”, konkursy, gry, zabawy, animacje i wiele innych ciekawych atrakcji.  Nasze przedszkolaki w pięknych strojach, min. dziewczynki przebrane za motylki zachwyciły publiczność. Zaśpiewały dziecięce piosenki pt: „Zawsze niech będzie słońce”, „Podajmy sobie ręce” czy  „Smoko Loko” oraz zatańczyły dwa tańce: „Motylki” i „Daj mi rączkę”. Występ naszych przedszkolaków sprawił radość obecnej publiczności za co dzieci otrzymały gromkie brawa.
Była to również doskonała okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych i tanecznych naszych 4 – latków.

Poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z oddz. III „Leśne Ludki”