Bal karnawałowy

13 stycznia 2020 |

trtrtr

Bal karnawałowy „Postaci z bajek i baśni” odbył się w naszym przedszkolu w dniu 9 stycznia 2020 r. Jak wiemy Karnawał to czas radości i zabawy, wesołych tańców, pląsów i kolorowych przebrań. To właśnie podczas balu karnawałowego, każde dziecko na krótką chwilę może wcielić się w ulubioną postać z bajki. W naszym przedszkolu w tym dniu pojawiły się Anny i Elzy, liczne zwierzątka, księżniczki, wielu Batmanów, Supermenów, piratów, dzieci miały barwne bardzo pomysłowe stroje, a niektórych trudno było rozpoznać.
W pięknie udekorowanych salach –  kolorowymi balonami, serpentynami i maskami, dzieci mogły spędzić czas w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa z nauczycielkami i panią dyrektor dostarczyła wiele radości naszym przedszkolakom i to właśnie było głównym jego celem. Niezapomniane chwile przyniósł ze sobą gość szczególny, który pojawił się w każdej z grup – Mikołaj. Dzieci witały go z wielkim entuzjazmem i uśmiechem na ustach. Przedszkolaki śpiewały dla Mikołaja piosenki oraz zapraszały go do wspólnych pląsów przy muzyce. Mikołaj zostawił dla każdego paczki z niespodzianką oraz słodyczami, bardzo chętnie także bawił się z dziećmi, a na zakończenie wizyty pozował do pamiątkowych zdjęć, grupowych i indywidualnych. Taki bal to coroczna atrakcja bardzo lubiana i wyczekiwana przez dzieci, dostarczająca wielu przeżyć i radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych bajkowych strojów. Kolejny bal już za rok.