ŚWIĄTECZNA WIZYTA W DPS W KALINCE

17 grudnia 2021 |

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pracownicy świetlicy, pani pedagog, wychowawca oddziału przedszkolnego 0a oraz uczniowie klasy 4b z rodzicami i wychowawczynią zaangażowali się w przygotowanie upominków (pięknego aniołka, kartek z życzeniami, pierniczków oraz innych słodkości) podopiecznym DPS w Kalince.

        16 grudnia wybraliśmy się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej. Na miejscu  zostaliśmy ciepło przywitani uśmiechami, ciepłymi słowami, a nawet oklaskami. Spotkaliśmy się z panem dyrektorem Andrzejem Kośmidrem, któremu przekazaliśmy świąteczne paczki dla wszystkich mieszkańców ośrodka. Mieliśmy też okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia. Usłyszeliśmy wiele serdecznych podziękowań od pana dyrektora.
Dla uczniów było to wyjątkowe doświadczenie, gdyż byli w tym miejscu po raz pierwszy. Warto było poświęcić swój czas i uwagę. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tak ogromną radość podopiecznym DPS. Podczas  wizyty uśmiechy z naszych twarzy nie schodziły. Mamy nadzieję, iż uszczęśliwiliśmy podopiecznych  Domu Pomocy Społecznej i przyczyniliśmy się do tego, że Święta Bożego Narodzenia będą  dla nich radosne i wyjątkowe.

Pracownicy świetlicy szkolnej, pani pedagog,  wychowawca oddziału przedszkolnego 0a , uczniowie i rodzice kl. 4b z wychowawcą