Uczennice naszej szkoły na XVIII Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Gródku

20 listopada 2018 |

20 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej w Gródku odbył się Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowały: Cieślińska Amelia (kl. 2b) z piosenką „Co to jest niepodległość”, Kwiatkowska Gabrysia (kl. 3a) z utworem „Żeby Polska była Polską”, Karpińska Julia (kl. 4d) z piosenką „Dziewczyna z granatem” oraz duet: Matwiej Malwina (kl. 6a) i Harasimowicz Julia (kl. 7a) z utworem „Przysięga”. Po pięknych prezentacjach wokalnych wszyscy uczestnicy i opiekunowie zostali ugoszczeni pysznym poczęstunkiem. Potem nastąpił moment wręczenia podziękowań i słodkich upominków opiekunom oraz dyplomów i upominków uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą uroczystość organizatorom.

                                                                                     Lipińska Beata