Dzień Rodziny w klasie I b

23 czerwca 2022 |

14 czerwca w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość podczas której uczniowie klasy I b podziękowali swoim rodzicom za trud i oddanie, który wkładają w ich wychowanie i opiekę.

Pierwszoklasiści prowadzeni przez panią Beatę Kliszczyńską i panią Agnieszkę Kapałę przed zaproszonymi gośćmi zaprezentowali program artystyczny składający się z dwóch części. Pierwsza miała charakter bardzo podniosły i uroczysty, natomiast druga to było wesołe przedstawienie o niesfornej żabce, która nie zawsze słuchała się rodziców. Zaproszonym gościom podczas pierwszej części zakręciły się łzy w oczach, a podczas drugiej nie zabrakło śmiechu i braw. Niezwykle pięknie dzieci wykonały piosenki, które zawsze były nagradzane gromkimi brawami. Uczniowie nie zapomnieli również o upominkach, które były niemałym zaskoczeniem dla zaproszonych gości.

Po zaprezentowaniu części artystycznej na dzielnych artystów czekały słodkości i niespodzianki przygotowane przez rodziców. Wspólnym uściskom, zabawom i rozmowom nie było końca.

Kochani Rodzice! Dziś składamy Wam wszystkim gorące życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i marzeń spełnienia.