III Międzyszkolny Integracyjny Przegląd Piosenki Dziecięcej

14 czerwca 2022 |

10 czerwca 2022r. odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Integracyjny Przegląd Piosenki Dziecięcej.  Do uczestnictwa w przeglądzie zgłosiły się szkoły: w Kostrach, Kodeńcu, SP nr 3 w Parczewie oraz nasza szkoła. Uczestnicy zaprezentowali po jednym utworze z repertuaru piosenki dziecięcej o różnej tematyce. Podczas przerwy uczestnicy i opiekunowie mogli liczyć na poczęstunek. Wszyscy zostali ugoszczeni pysznymi kanapkami, ciastem i napojami. Uczestnicy przeglądu za piękne prezentacje otrzymali dyplomy i nagrody, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie uczniów. Spędziliśmy czas w bardzo miłej atmosferze integrując dzieci z naszego powiatu. Na twarzach wykonawców widniał uśmiech i radość ze spotkania z koleżankami i kolegami z innych szkół. Mam nadzieję, że spotkamy się znowu za rok:).

Beata Lipińska i Paweł Tarkowski