Gratulacje dla ucznia naszej Szkoły, Rafała Kociela!!

09 maja 2022 |

Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Świętej Królowej Jadwigi w Parczewie, zajął II miejsce w VI Międzynarodowym Konkursie Językowo Plastycznym „MY TOWN” organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Lublinie oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski, pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Pragnę przypomnieć, że praca konkursowa zawierała 18 stron A4 opatrzonych pięknymi ilustracjami przedstawiającymi najważniejsze aspekty kultury, historii oraz cechy geograficzne naszego regionu wraz z opisem tych miejsc w języku angielskim, na najwyższym poziomie. Można jeszcze raz obejrzeć zwycięską pracę na stronie naszej Szkoły, a także skan Dyplomu.

Gratulujemy i cieszymy się, że wśród uczniów naszej Szkoły są tacy, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do promowania siebie, naszej Szkoły, a także powiatu na arenie wojewódzkiej, a nawet międzynarodowej.

Ewelina Chomiuk