6d i 5a w BAŁTOWIE

24 czerwca 2021 |

W dniu 15czerwca 2021 roku odbyła się wycieczka do Bałtowa .

W wycieczce wzięły udział klasy 6d i 5a z wychowawcami: p. E. Furman-Szczygielską oraz p. M. Kozak-Korolczuk.

Program wycieczki była bardzo rozbudowany .

Już o 9.00 odwiedzaliśmy Jura Park , gdzie podziwialiśmy ponad 100 modeli prehistorycznych stworzeń w skali 1:1.

Następnie udaliśmy się do Oceanarium przedstawiającego podwodny świat sprzed milionów lat. W jego wnętrzach zaprezentowane zostały ogromne, trójwymiarowe gady, dotychczas znane dzieciom wyłącznie z ulubionych książek.

Kolejnym punktem programu była Sabatówka , miejsce pełne magii , czarów oraz czarownic.

Przed obiadem zwiedziliśmy Zwierzyniec Bałtowski Dolny . Mogliśmy spotkać tam zwierzęta z całego świata i przeżyć dzika przygodę. Nie lada frajdą dla dzieci była przejażdżka żółtym amerykańskim autobusem znanym z filmów.

W Muzeum Polski w miniaturze na obszarze miniaturowej mapy Polski zobaczyliśmy 48 rekonstrukcji zamków i pałaców . Następna atrakcją był Zwierzyniec Górny , gdzie mogliśmy przyjrzeć się mniejszym zwierzętom zamieszkującym rożne kontynenty.

Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na przejażdżkę bałtowską kolejką górską, która zagwarantowała nam dużo radości i zastrzyk adrenaliny.

Kino Emocji 5D pozwoliło nam na chwilę przenieść się w wirtualny świat dinozaurów .

Zwieńczeniem wizyty były odwiedziny w Parku Rozrywki, gdzie spędziliśmy wspaniałe chwile podczas emocjonujących przejażdżek rollercoasterami, karuzelami i ochłodziliśmy podczas pływania na łabędziach.

O godzinie 21.00 zmęczeni ,ale ekstremalnie szczęśliwi wróciliśmy do Parczewa. To był piękny dzień pełen świetnej zabawy i niezapomnianych przygód.