XXVIII FINAŁ WOŚP

10 lutego 2020 |

12 stycznia 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzorem poprzednich lat włączyli się w akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. XXVIII Wielki Finał imprezy odbył się w Urzędzie Miasta w Parczewie. Licytacje różnych rzeczy przeplatane były z prezentacjami artystycznymi wielu osób. Naszą szkołę na muzycznej scenie reprezentowali:  Zespół wokalny ,,3=” pod kierownictwem p. Joanny Czarnackiej, zespół taneczny „Błysk” prowadzony przez p. Beatę Lipińską oraz soliści grający na instrumentach klawiszowych, których opiekunem był p. Paweł Tarkowski.

W tym roku podczas Finału zbierano środki finansowe na zakup wyposażenia dla wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej oraz zakładów diagnostyki obrazowej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda się nam wesprzeć akcję w podobny sposób.