Archiwum dnia 2 czerwca 2025

Pielgrzymka dzieci kl. III a i III b

24 maja 2025 r. uczniowie klas III a i III b wraz ze swoimi rodzicami, katechetkami Anną Iżko i Joanną Borowicz oraz ks. Michałem Mościckim udali się na pielgrzymkę dziękczynną za dar I Komunii Świętej szlakiem jubileuszowych sanktuariów naszej diecezji. W pielgrzymce uczestniczyły 74 osoby. Pierwszym punktem pielgrzymki była wizyta w sanktuarium maryjnym w Leśnej […]


Integracyjny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął w radosnej, integracyjnej atmosferze pełnej śmiechu, kolorów i dźwięków. Uczniowie mieli okazję wziąć udział zabawach plastycznych. Nie zabrakło muzyki – wspólne muzykowanie oraz występ szkolnego zespołu stworzył niezapomniany klimat.Wielkim powodzeniem cieszyły się tatuaże zmywalne i stanowisko do malowania koszulek i opasek na głowę, które dzieci zabrały do domu jako […]