Pielgrzymka dzieci kl. III a i III b
24 maja 2025 r. uczniowie klas III a i III b wraz ze swoimi rodzicami, katechetkami Anną Iżko i Joanną Borowicz oraz ks. Michałem Mościckim udali się na pielgrzymkę dziękczynną za dar I Komunii Świętej szlakiem jubileuszowych sanktuariów naszej diecezji. W pielgrzymce uczestniczyły 74 osoby. Pierwszym punktem pielgrzymki była wizyta w sanktuarium maryjnym w Leśnej […]