Archiwum dnia 22 czerwca 2022

Kangur 2022

17 marca bieżącego roku pięćdziesięcioro dzieci z naszej szkoły uruchomiło swoje szare komórki, aby napisać test matematyczny na 120 punktów. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach wiekowych:Klasa 2 – ŻaczekKlasy 3 – 4 – MaluchKlasy 5 – 6 – Beniamin Klasy 7 – 8 – Kadet Ośmioro uczniów zajęło wysokie miejsca, zdobyło nagrody i wyróżnienia: […]

III miejsce w Finale Województwa Lubelskiego

9 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finale wojewódzkim w piłkę nożną chłopców w ramach współzawodnictwa sportowego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn, mistrzów swoich rejonów. Nasza szkoła zajęła wysokie III miejsce w województwie lubelskim (spośród prawie tysiąca szkół lubelszczyzny). Skład drużyny: Bartnicki Kajetan, Brzozowski Szymon, Dębowczyk Robert, Guz Maciej,  Iwanek […]