V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

15 lutego 2017 |

Dnia 14 lutego po raz 5 odbył się w naszej placówce MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ. Na nasze zaproszenie odpowiedziało w tym roku 7 placówek: 

– Przedszkole nr 1 „Pod Krasnalem” w Parczewie

– Niepubliczne Przedszkole „SKOWRONEK” w Parczewie

– Mała Szkoła w Radczu

– Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim

– Szkoła Podstawowa w Jeziorze

– Szkoła Podstawowa w Kodeńcu

– Szkoła Podstawowa nr 2 w Parczewie

DSCF4379 DSCF4369

W tym roku tematem przewodnim konkursu były piosenki o miłości (konkurs odbył się w Walentynki). Występy oceniało jury w składzie: p. Piotr Gierulski,  p. Barbara Nadratowska, p. Adam Krzewski i p. Milena Dorosz.

DSCF4377

 

 

Wykonawcy z kategorii przedszkola

DSCF4404 DSCF4388 DSCF4384 DSCF4399

 

 

Wykonawcy z klas 1-3

DSCF4422 DSCF4408 DSCF4410 DSCF4415 DSCF4417

 

 

Wykonawcy z kat. klas 4-6

DSCF4470 DSCF4436 DSCF4441 DSCF4447 DSCF4450 DSCF4459 DSCF4465

 

Wyniki konkursu:

w kat. przedszkole:

– I miejsce: Aleksandra Szkuat i Antoni Gierulski (Pod Krasnalem – Parczew)

– II miejsce: Magdalena Cymerman, Nikola Kalinowska (Skowronek – Parczew)

– III miejsce: Malwina Naumiuk (Mała Szkoła w Radczu)

– wyróżnienie: Gabriela Hordejuk, Gabriela Kalbarczyk, Martyna Drożdż, Zuzanna Lewandowska (ZPS w Przewłoce)

 

w kat. klas I-III

– I miejsce Zofia Kawa (SP Gródek Szlachecki)

– II miejsce Maja Pachucka, Agata Matwiej (SP nr 2 w Parczewie)

– III miejsce Julia Kowalik, Zofia Oleksiewicz (SP nr 2 w Parczewie)

– wyróżnienie: Marta Zieniewicz, Kamila Zieniewicz, Melania Szaniawska (Mała Szkoła w Radczu)

Artur Bielecki (ZPS w Przewłoce)

 

w kat. klas IV-VI

– I miejsce Martyna Gomółka (SP nr 2 w Parczewie)

Weronika Lewandowska i Gabriela Przekorzyńska (ZPS  w      Przewłoce

zespół wokalny w składzie: Ola Krasińska, Julia Haplicznik, Oliwia Ilczyna, Ola Kochanowska, Karolina Abramowicz, Michał Kochanowski (ZPS w Przewłoce)

– II miejsce Julia Banach (Sp w Kodeńcu)

– III miejsce Konrad Karpik, Aleksandra Wiśniewska, Joanna Furtak (Sp w Gródku Szlacheckim)

– wyróżnienia: Maciej Klajda (ZPS w Przewłoce)

Agata Momont, Julia Włoszek (SP w Jeziorze)

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz organizatorom za trud, jaki włożyli w przygotowanie tegorocznego konkursu.