Uroczyste Pożegnanie Przedszkola w oddz. IV i V

25 czerwca 2018 |

„Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy, Bo my sześciolatki do zerówki idziemy. Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile , Kiedy na zabawie dni mijały mile.”

         Takimi słowami rozpoczęła się ważna uroczystość dla przedszkolaków z oddz. V „Smerfy” pod kierunkiem pań Renaty Iwaszko i Edyty Lipińskiej w dniu 15 czerwca oraz  z oddz. IV „Elfy” pod kierunkiem pań Małgorzaty Klej i Małgorzaty Mikituik w dniu 20 czerwca 2018 r.

            Z okazji zakończenia przedszkola w uroczyście udekorowanej sali, dzieci zaprezentowały przed rodzicami oraz pracownikami cześć artystyczną, wypełnioną słowami wierszy i piosenek o tym, co przez te trzy lata robiły, czego się nauczyły, o tym że przedszkole było ich drugim domem. Słowa wdzięczności, uznania i podziękowań kierowane były do obecnej na uroczystościach pani dyrektor Marzanny Panasiuk do nauczycielek oraz wszystkich pracowników naszego przedszkola. Nie zabrakło pierwszego w życiu „Poloneza”, w którym przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Na zakończenie uroczystości każdy mały absolwent otrzymał z rąk pani dyrektor pamiątkowy dyplom, książkę oraz „rożek obfitości”. Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. W dowód uznania wręczyła symboliczny dyplom „Przyjaciela przedszkola”.

            Ponadto rodzice w obydwu grupach przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek oraz tort. Uroczystości pożegnania przebiegły w atmosferze pełnej wzruszeń. Dzieci czuły radość, a jednocześnie żal, że tak szybko minął czas pobytu w naszym przedszkolu „Pod Krasnalem”.
Oddz. V „Smerfy”

Oddz. IV „Elfy”