Dzień Dziecka 2018′

10 czerwca 2018 |

Z okazji  Dnia Dziecka 4 czerwca  naszym wychowankom zaplanowałyśmy wycieczkę autokarową do Makoszki – gospodarstwa agroturystycznego. Czas ten spędziliśmy u państwa Romaniuków w otoczeniu wiejskiej zagrody i bezpośrednim kontakcie z przyrodą, słowem przepięknie położonego domostwa w otoczeniu Lasów Parczewskich. Dzieci przeżyły wyjątkowy dzień z wieloma atrakcjami i niespodziankami zaaranżowanymi przez animatorów. A były to: wesołe zabawy muzyczno – ruchowe, kreatywna twórczość konstrukcyjno – manipulacyjna, skoki w „dmuchanym zamku” i „basenie kulkowym”, malowanie przestrzenne, puszczanie i łapanie wielkich baniek mydlanych, skoki w workach po torze, malowanie twarzy. Wszystko to przy przepięknej słonecznej pogodzie „okraszone” grillowaną kiełbaską i „osłodzone” watą cukrową. Wszędzie widać było zadowolone, uśmiechnięte, pomalowane twarze. Zwiedzając stajnie dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat zwierząt domowych od pani Katarzyny Romaniuk, która z wielką pasją opowiadała o koniach kucykach, które oglądaliśmy.

Dzieci doświadczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Za co serdecznie dziękujemy:

Państwu Katarzynie i Tomaszowi Romaniuk za możliwość zorganizowania uroczystości, państwu Natalii i Marcinowi Chacewicz za zorganizowanie animatorów, Masarni Ubojni „Zemat” z Wohynia za sponsorowanie kiełbasek, panu Tomaszowi Ignotowiczowi z Biura Ubezpieczeń za sponsorowanie słodyczy.
Ponadto za pomoc w organizowaniu Dnia Dziecka dziękujemy: państwu Małgorzacie i Michałowi Iwanek, pani Marcie Matejczuk, pani Alicji Lewickiej, pani Joannie Harasimowicz, panu Krzysztofowi Czerkawskiemu, panu Marcinowi Wróblewskiemu, panu Pawłowi Bakun.