IV Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Parczewa w SP Nr 1

31 maja 2018 |

W dniu 30 maja 2018 r. w SP Nr 1 w Parczewie odbyła się IV Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Parczewa. Głównym jej celem było popularyzowanie ruchu sportowego, rozwijanie sprawności fizycznej wśród dzieci oraz propagowanie czynnego wypoczynku.  Nasze przedszkole reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna, w której skład weszły dzieci z oddz. IV pod kierunkiem p. Małgorzaty Klej oraz dzieci z oddz. V pod kierunkiem p. Edyty Lipińskiej. Koleżanki i koledzy z obydwu grup dzielnie i ochoczo kibicowały swoim rówieśnikom, hasłem „.. bo Krasnale jak już wiecie w sporcie są najlepsi w świecie„. Każda z grup kibiców prezentowała się w jednolitych koszulkach żółtych i zielonych, dodatkowym atrybutem były kolorowe czapeczki, gwizdki oraz własnoręcznie wykonane grzechotki. Wszystko po to, aby jak najlepiej wspierać i kibicować swoim rówieśnikom, którzy dzielnie zmagali się w konkurencjach sportowych. Nasze pięciolatki wykazały się wysokim poziomem sprawności fizycznej. Duch rywalizacji motywował do sportowej walki. Na olimpiadzie nie było wygranych i przegranych, ważny był udział i dobra zabawa. Każda z grup biorących udział w zawodach otrzymała pamiątkowy puchar, dyplomy oraz medale. bardzo ważny był Puchar Burmistrza dla kibiców za wspieranie swoich reprezentacji. Nasze przedszkole zdobyło PUCHAR KIBICA, który został wręczony przez Burmistrza Parczewa pana Pawła Kędrackiego. Sprawiło to naszym przedszkolakom wiele radości i satysfakcji. Jesteśmy dumni i szczęśliwi!