Uroczyste zakończenie przedszkola

26 czerwca 2017 |

Kolejne dni, tygodnie, miesiące mijają nieubłaganie. Kolejny rok szkolny dobiegł końca, a tym samym przygoda z przedszkolem.
22 czerwca dzieci z grupy V Smerfów, 5 – latki,  pod kierunkiem pań: Eweliny Wawryszuk i Justyny Harmacińskiej, aby pożegnać przedszkole przygotowały uroczysty program artystyczny. Grono pedagogiczne, obsługa przedszkola oraz rodzice zostali powitani pięknie wyrecytowanymi przez dzieci wierszykami. Po uroczystym wstępie, 5 – latki w galowych strojach, z gracją i powagą wspaniale zatańczyły poloneza. W dalszej części programu pojawiło się wiele wierszy, wspominających trzy lata uczęszczania dzieci do przedszkola, traktujących o jego pracownikach, nawiązujących do wakacji i przyszłości w szkole. Pojawiło się wiele podziękowań za opiekę, wychowanie i edukację. Występ wzbogacony piosenkami: „Gdy dzień wstaje”, „Abecadło”, „Pora pożegnań”, „Trzy słówka”, „Wesołe wakacje” oraz układem tanecznym „Rock and roll is King” wywołał uśmiech ale i wzbudził wiele wzruszeń. Występ dzieci zakończyło wręczenie dyplomów i nagród książkowych oraz podziękowania i życzenia dla dzieci i rodziców złożone przez Panią Dyrektor oraz panie wychowawczynie. Przewodniczący Rady Rodziców pan Marek Sternik dziękował personelowi przedszkola za trud i serce włożone w opiekę i wychowanie dzieci. Uroczyste spotkanie dopełnił przygotowany przez rodziców poczęstunek. Piękny i pyszny tort oraz wiele innych smakołyków, o które postarali się rodzice, dodatkowo uświetniły to spotkanie. Dziękujemy rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Gratulujemy wspaniałych i utalentowanych pociech. Życzymy dzieciom wielu sukcesów w szkole oraz bezpiecznych, pełnych słońca, niezapomnianych wakacji. Drodzy Rodzice i dzieci życzymy zasłużonego odpoczynku!

21 czerwca  dzieci z grupy IV ,,Elfy” pod kierunkiem pań: Renaty Woźniak i Joanny Tracz-Siwek również przygotowały uroczystość pożegnalną.  Dzieci 4-letnie przypominając razem spędzone chwile żegnały swoich starszych kolegów. Przedstawiciele Rady Rodziców grupy IV w imieniu wszystkich rodziców złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Rodzice zaśpiewali piosenkę swoim dzieciom Majki Jeżowskiej „Marzenia się spełniają” dodając im otuchy na kolejny etap edukacji. Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką jest przecież dorastanie.

no images were found