ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAMIAST PAPIEROSA”

17 czerwca 2017 |

Nasze przedszkolaki wzięły udział w Konkursie Plastycznym „Zamiast Papierosa” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Parczewie, który był adresowany do dzieci 5-letnich , wychowanków przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej, dowolną techniką, na dowolnym formacie przedstawiającą czym można zastąpić niezdrowego papierosa. Należało przedstawić zdrową alternatywę dla tytoniu, który szkodzi nie tylko palaczom – co należy robić, aby być zdrowym, uśmiechniętym, pełnym energii nie sięgając po używki. Z naszego przedszkola zgłoszono 4 prace plastyczne:

  1. Daniela Kuchta z oddz. III – praca wykonana pod kierunkiem p. E. Lipińskiej
  2. Gabriela Izdebska z oddz. III – praca wykonana pod kierunkiem p. E. Lipińskiej
  3. Natalia Brzozowska z oddz. IV – praca wykonana pod kierunkiem p. J. Tracz-Siwek
  4. Aleksandra Szkuat z oddz. V – praca wykonana pod kierunkiem p. J. Harmacińskiej

W dniu 12.06.2017r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu z naszej placówki przez p. Justynę Dominik – pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Parczewie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych zdolności plastycznych!

no images were found