Dzień Edukacji Narodowej

18 października 2016 |

Przedszkole to drugi dom, a nauczyciel to niezwykle ważna osoba w życiu szczególnie małych dzieci – to opiekun, przewodnik, autorytet. Bycie nauczycielem przedszkola jest nie tylko zawodem, ale także odpowiedzialną, wyjątkową misją.

14 października 2016 r. – odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to szczególny dzień dla pani Dyrektor, Rady Pedagogicznej oraz pracowników administracji i obsługi Przedszkola Nr 1 w Parczewie „Pod Krasnalem” bowiem dzieci z grupy V pod kierunkiem pań Eweliny Wawryszuk i Justyny Harmacińskiej poprzez tańce, śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca wdzięczność całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich edukację oraz wychowanie. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości.

Na zakończenie części artystycznej, odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” goście oraz pracownicy przedszkola obdarowani zostali pięknymi laurkami, wykonanymi przez naszych wychowanków, a pani dyrektor złożyła życzenia oraz podziękowała wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy. W dowód uznania „Nagrodę Dyrektora” otrzymały w tym roku nauczycielki p. Małgorzata Mikitiuk, p. Krystyna Bloch, p. Renata Woźniak, p. Joanna Tracz – Siwek oraz wszyscy pracownicy administracji i obsługi. Szczególnie wyróżniona za swoje osiągnięcia wychowawczo – dydaktyczne „Nagrodą Burmistrza” została p. Ewelina Wawryszuk, którą w imieniu Burmistrza Parczewa wręczyła pani sekretarz Agnieszka Hawryluk. Dopełnieniem uroczystości były kwiaty, życzenia, podziękowania oraz słodki poczęstunek, przekazany w imieniu licznie zgromadzonych członków Rady Rodziców przez przewodniczącego pana Marka Sternika.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy Publicznego Przedszkola Nr 1 składają serdeczne podziękowania Rodzicom za pamięć i dobre słowo.

no images were found