Występ naszych Przedszkolaków podczas 27 Finału WOŚP

17 stycznia 2019 |

serce-513 stycznia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie grupa IV wzięła udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu wolontariuszy zbierało fundusze na ten szlachetny cel. W całym kraju odbywały sie koncerty, licytacje, występy artystyczne. Nasze przedszkole również chętnie uczestniczy w organizowanych akcjach charytatywnych np. promujących ochronę zdrowia, niesienie pomocy potrzebującym. W tym celu nauczycielki Renata Woźniak, Ewelina Wawryszuk i Anna Nazaruk z grupą IV ELFY przygotowały montaż słowno-muzyczny, który dzieci zaprezentowały na 27 Finale Wielkiej Orkiestry: hasła, piosenki i układy taneczne, zachęcające zebranych do udziału w tak szlachetnej akcji pomagania. Cieszymy się z udanego występu, braw i radości dzieci, rodziców, organizatorów Finału Wielkiej Orkiestry. DZIĘKUJEMY.